НОВ МАДРИДСКИ ФИНАЛ В ШЛ !!!

villagrivitsa

Unknown Реал Мадрид – Атлетико Мадрид! Това е големият финал в сезон 2015/2016 на Шампионската лига. „Белия балет“ оформи изцяло мадридския финал, след като победи Манчестър Сити с 1:0 на „Сантяго Бернабеу“ и така след 0:0 в първия двубой отстрани „гражданите“. images Автогол на Фернандо, дошъл след удар на Гарет Бейл, донесе големия успех за Реал и осигури повторение на финала от преди 2 години. Тогава Реал триумфира с 10-ата си купа от Шампионската лига след драматичен двубой, в който Серхио Рамос изравни в самия край на редовното време, за да се стигне до успеха в продълженията. На 28 май в Милано обаче Атлетико ще има идеалната възможност за реванш срещу градския си съперник. Едва в последните десетина минути Сити опита да стигне до гола, който щеше да класира „гражданите“ в следващата фаза. В 84-ата минута Де Брюин стреля опасно от фаул от малък ъгъл, но топката излезе в аут. В 89-ата минута пък Агуеро стреля опасно извън наказателното поле, но топката мина на сантиметри над вратата. Unknown-2